Květen 2018

Deníček Val

14. května 2018 v 21:29 | Val |  Deníček
Ahoj, chtěla bych tu zveřejnit svůj deníček. I když jsem si ho nepsala sem na stránky, psala jsem si ho do svého mobilu a chtěla jsem to zveřejnit jako celek. Na začátku chci říct, že jsem neměla uplně stanovený jídelníček. Svoji stravu jsem omezila sladkými nápoji a jíst méně než dříve, hlavně jíst pravidelně. Za pět měsíců jsem to splnila. Jelikož nedokážu odolat jídlu, je to pro mě těžký. Ale snažila jsem se to překonat. :))

Začala bych s měsícem leden. Leden byl pro mě těžký měsíc se cvičením, po svátcích a ještě když nemám sezónu. Ale přesto jsem se snažila pravidelně cvičit. Začala jsem od začátku měsíce, ale pravidelně neboli každý den jsem začala až v půlce ledna. Cvičila jsem víc jak 14dní, poté jsem byla dlouho nemocná a pak jsem neměla už čas cvičit kvůli škole a dalším věcem. Mé změny za 14dní nebyli moc vidět. Zbytek měsíce Únor jsem moc necvičila, měla jsem převážně tréninky, protože mi začala sezóna a musíme trénovat na soutěže. Březen byl hodně podobný pro mě jako únor. V druhé polovině března jsem začala mít tréninky každý den, střídali se mi tréninky jízda na koni a požární sport. Dubnu jsem měla několik denních soustředění, který byl hodně náročný. Občas jsme běhali sprinty 4hodiny na slunci, ráda bych řekla, že přehání, ale bohužel ne. :)) V dubnu i v květnu jsem začala každý víkend běhat, přes týden nemám čas, mám školu, tréninky a k tomu další povinnosti. Hlavně konec května mám soutěž a musím se na ní připravit.


Na mé postavě nejsou vidět změny. Mám fotku z února a z května, malá změna tam jde vidět, ale nepřijde mi to tak velká. Za pět měsíců mám stále stejnou postavu a mé míry se změnili jen v pase a lýtku, nechci uvádět přesné míry, ale obě se o centimetr snížili.

Příkladám se dvě svoje fotografie, jedna změnu mé postavy od měsíce únor do května a druhá fotka je z tréninku.

Děkuju za přečtení Val